Apie mus

 

MŪSŲ BALDAI – didelę patirtį baldų gamyboje turintys profesionalai. 


Siekiame, kad klientas liktų patenkintas mūsų gaminiais, todėl savo veiklą grindžiame gamindami kokybiškus baldus, siūlydami lanksčius terminus ir taikydami ypač konkurencingas kainas.


Pagrindinės mūsų veiklos kryptys - baldų gamyba ir projektavimas. Gaminame visų rūšių nestandartinius kietuosius baldus biurui, namams, viešbučiams, laboratorijoms, vaikų darželiams ir pan.


Mūsų darbuotojai - tai ilgametę patirtį turintys savo srities specialistai. Kadangi specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, jie atvyks į Jūsų biurą ar namus Jums patogiu metu ir atliks patalpų matavimus. Pagal Jūsų patalpos duomenis, interjerą, Jūsų norus ir poreikius parengsime ir suderinsime projektą. Mūsų specialistai padės Jums nepasimesti medžiagų, įrangos, spalvų, furnitūros gausybėje ir išsirinkti tinkamiausius, o mūsų meistrai sumontuos įrangą ir buitinę techniką į Jūsų užsakytą baldą. Mūsų specialistų konsultacijos, baldo projekto parengimas, baldų pristatymas ir montavimas yra nemokami. Visiems mūsų pagamintiems baldams suteikiame garantiją ir atliekame priežiūrą garantiniu laikotarpiu.


Geriausias mūsų veiklos įvertinimas – su nauju užsakymu grįžęs klientas, tad užtikriname, kad mūsų teikiamas kokybės ir kainos derinys privers Jus dar ne kartą pasirinkti MŪSŲ BALDUS.